Menu Zamknij
Slide
Slide
Slide

Masz pytanie na temat ciąży, które zawsze chciałaś zadać ginekologowi, ale czułaś się zażenowana lub niepewna? Twoja głowa jest pełna wątpliwości? Zapomniałaś na ostatniej wizycie zapytać o coś pilnego? Nie możesz znaleźć odpowiedzi w internecie?

Teraz masz okazję, aby to zmienić! Chcemy stworzyć przestrzeń bez wstydu, w której zbierzemy pytania przyszłych mam i we współpracy ze specjalistami znajdziemy na nie odpowiedź. Dodatkowo… najciekawsze pytania nagrodzimy kubkami oraz fotokartami Lactinova® mama.

Jak to działa?

  1. Wymyśl pytanie i wpisz je w formularzu poniżej.
  2. Uzupełnij pozostałe pola i kliknij „wyślij”.
  3. 150 najciekawszych pytań nagrodzimy zestawem: kubek oraz fotokarty.
  4. W ciągu miesiąca skontaktujemy się z Tobą w sprawie upominku.
  5. Zaobserwuj nasz instagram po więcej informacji na temat zdrowia w ciąży. 

Pamiętaj, że nie jesteś sama. Razem możemy stworzyć i rozwijać bazę wiedzy, z której będą korzystać wszystkie kobiety planujące i będące w ciąży!

0
zestawów: kubek i fotokarty przyszłej mamy

To tylko niektóre wątpliwości, które pojawiają się w głowie przyszłej mamy. Wpisz swoje pytanie na temat ciąży w formularzu – nasi specjaliści w dziedzinie ginekologii na nie odpowiedzą, a Ty otrzymasz upominek. Bez względu na to, czy pytanie dotyczy organizmu, diety, stylu życia czy jakiejkolwiek innej kwestii związanej z okresem ciąży, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zadaj pytanie!